VI MIĘDZYNARODOWY, XVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W ULANIE MAJORACIE

Reprezentacja piłkarek ręcznych (rocznik 2002, 2003 ) z gimnazjum w Zwierzyńcu uczestniczyła w turnieju w Ulanie Majoracie w dniach 03-05.03.2017r. W kategorii „Młodziczka” rywalizowały reprezentacje sześciu klubów sportowych i dziewczęta z naszej szkoły.
1. KS „VICTORIA” PIASECZNO
2. MUKS „OMEGA” MRĄGOWO”
3. UMKS „ORLĘTA” ZWOLEŃ
4. UKS „BURSA” PUŁAWY”
5. UKS „SPRINT” ULAN-MAJORAT
6. UKS „DWÓJKA” LUBLIN
7. UKS „JUTRZENKA”
Została utworzona z siedmiu drużyn dziewcząt jedna grupa A.
System rozgrywek – „każdy z każdym”.
Wyniki gier:
UKS „SPRINT” ULAN-MAJORAT – UKS „JUTRZENKA” ZWIERZYNIEC   24 : 8
UKS „JUTRZENKA” ZWIERZYNIEC – UKS „DWÓJKA” LUBLIN               18 : 12
UKS „JURZENKA” ZWIERZYNIEC – UMKS „ORLĘTA” ZWOLEŃ               8 : 15
UKS „JUTRZENKA” ZWIERZYNIEC – UKS „BURSA” PUŁAWY                28 : 11
UKS „JUTRZENKA” ZWIERZYNIEC – KS „VICTORIA” PIASECZNO        16 : 10
UKS „JUTRZENKA” ZWIERZYNIEC – MUKS „OMEGA” MRĄGOWO       11 : 12

Szczypiornistki z naszej szkoły wygrały trzy mecze i trzy przegrały. Ogólnie zaprezentowały się bardzo dobrze. Zajęły IV miejsce w ogólnej klasyfikacji. Otrzymały przepiękny puchar, dyplom i pamiątkowe koszulki. Gałan Weronika została najlepszą zawodniczką naszej drużyny i otrzymała puchar.
Skład drużyny: Antosz Izabela, Gałan Weronika, Komisarczuk Aleksandra, Sagan Sara, Samulak Monika, Skowyra Daria, Antosz Klaudia, Brodziak Oliwia, Gałan Justyna, Miżejewska Wiktoria, Sirko Natalia, Szpuga Maja, Zielonka Oliwia.
Dziewczęta zostały przygotowane przez nauczyciela wych. fiz. Krystynę Kowalczuk.

Krystyna Kowalczuk

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne, sport, sukcesy, wydarzenia, wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.